Nasze usługi

akcesoria komputerowe

Laptopy i komputery

Naszą specjalnością są głównie laptopy biznesowe takich marek jak:

 

Hp, Dell, Lenovo.
Sprzęt używany w Klasie A i A+ – bez widocznych śladów użytkowania. Nie przepłacaj za nowy sprzęt kupiony w markecie.

Oferujemy sprzęt używany w klasie:

A – minimalne/mikro ślady użytkowania, niewidoczne na pierwszy rzut oka (laptopy w bardzo ładnym stanie – prawdziwa klasa A)
A/A+ – bez widocznych śladów użytkowania (może trafić się mikro rysa, którą widać tylko patrząc pod światło lub przy bardzo dokładnym oglądaniu)
A+ – bez widocznych śladów użytkowania (jak nowe)

Prowadzimy bardzo restrykcyjną selekcję laptopów. W naszej ofercie znajdują się tylko urządzenia w super stanie. Dla nas ważne jest, żeby każdy klient, który zakupi u nas sprzęt był zadowolony i wrócił ponownie.

Większość klientów sugeruje się tylko ceną nie zwracając uwagi na stan wizualny i techniczny laptopa. Cena nie jest do końca wyznacznikiem dobrej oferty. Możemy kupić sprzęt bardzo tanio, a w rzeczywistości może się okazać, że jego stan wizualny w dużym stopniu odbiega od naszych oczekiwań. Kupując w naszym sklepie klient nie kupuje kota w worku. Każdy sprzęt wystawiany na sprzedaż jest dokładnie sprawdzany i fotografowany. Na każdej aukcji są rzeczywiste zdjęcia sprzedawanego urządzenia. Kupują Państwo sprzęt który przedstawiają zdjęcia, nie są to zdjęcia poglądowe jak w większości aukcji. Dodatkowo przed wysyłką sprzęt jest ponownie uruchamiany i sprawdzany dla pewności, że wszystko działa poprawnie. Każdy wysyłany przez nas sprzęt jest bardzo starannie pakowany aby uniknąć uszkodzeń w transporcie.

Tak w kilku słowach przedstawia się nasza firma. Wszystko to dla zadowolenia naszych klientów. Może wszystkim nie dogodzimy, ale bardzo się staramy.

akcesoria komputerowe

Laptopy z linii biznesowych to sprzęt wytrzymały i bardzo solidny. Laptop z linii biznesowej jest odporny na wstrząsy, uderzenia mechaniczne i zalanie cieczą. Dosłownie są to laptopy zbyt wytrzymałe dla użytkownika domowego, któremu sprzedawcy marketowi oferują plastikowy zamiennik, który po okresie gwarancji ma się rozpaść. W ślad za tym klient ma zakupić nowy kolejny sprzęt..

Szukasz dobrego sprzętu do pracy, szkoły, projektowania, grafiki?

Nic prostszego, przyjdź do nas a razem wybierzemy model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Każdy Laptop może być skonfigurowany pod klienta według życzeń:

 Jeśli nie ma laptopa w naszej ofercie spełniającego oczekiwania klienta, jesteśmy w stanie sprowadzić każdy laptop na życzenie klienta.

akcesoria komputerowe
akcesoria komputerowe

Serwis Komputerowy

Oferujemy Państwu kompleksowy serwis sprzętu komputerowego.
Jeśli pojawi się problem z działaniem laptopa lub komputera stacjonarnego, a nie będą Państwo wiedzieli co zrobić, prosimy dostarczyć go do naszego serwisu lub zadzwonić.
Na terenie: Zwardoń, Milówka, Węgierska Górka, Cięcina, Cisiec, Sól, Rajcza możliwość odbioru osobistego z dojazdem.

Rozwiążemy Państwa problem w najlepszy możliwy sposób.

Wykonamy dla Państwa:

akcesoria komputerowe
akcesoria komputerowe

Obsługa Firm

W ramach stałej opłaty abonamentowej firma KOSKOMP-Usługi Informatyczne zapewnia kompleksową obsługę informatyczną firmy obejmującą:

Obsługa informatyczna realizowana jest przez informatyka zarówno w siedzibie klienta, jak i zdalnie – przez bezpieczne sieci VPN oraz telefonicznie.

Koszty usługi

Miesięczna opłata za kompleksową obsługę IT kalkulowana jest indywidualnie dla każdego klienta. Jest ona w największym stopniu uwarunkowana następującymi czynnikami:

poleasingowe komputery
poleasingowe komputery

Sprzęt komputerowy

Oprócz usług IT firma KOSKOMP zapewnia też bezpośrednie dostawy sprzętu komputerowego, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych. Rzetelnie doradzamy i każdorazowo przygotowujemy aktualne, indywidualne oferty m.in. na:

0% VAT dla Szkół

Oferujemy sprzęt komputerowy NOWY i UŻYWANY POLEASINGOWY dla Szkół i innych placówek oświatowych. Istnieje możliwość skorzystania z zerowej stawki VAT, chętnie pomożemy w doborze sprzętu, przygotujemy indywidualną ofertę po rozpoznaniu zapotrzebowania, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania

Kto może kupować sprzęt objęty stawką VAT 0% :

Zgodnie z zasadami ustawy o VAT, dostawa sprzętu komputerowego na rzecz placówek oświatowych opodatkowana jest stawką 0%, przy czym za placówkę oświatową uważane są:

poleasingowe komputery
poleasingowe komputery

Jaki sprzęt można zakupić ze stawką VAT 0% :

Jakie dokumenty:

Zamówienie potwierdzone przez Organ Prowadzący placówkę oświatową. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem prosimy o kontakt prześlemy odpowiedni wzór zamówienia.

Istnieje możliwość zakupienia legalnego oprogramowania w tańszych cenach dla Szkół – systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz pakietu biurowego Microsoft Office.

Opieka nad pracownią, siecią komputerową w szkole

Oferujemy opiekę nad pracownią komputerową oraz siecią komputerową.
Bieżące naprawy komputerów i urządzeń peryferyjnych,
Doradztwo w sprawie doboru sprzętu i rozbudowy infrastruktury sieciowej.