Wysyłka

Wysyłka

W trosce o bezpieczeństwo i terminowość przesyłek towar wysyłamy firmą kurierską DPD.
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną wartość.

Czas realizacji zamówienia:

Na stronie każdego produktu znajduje się informacja o przybliżonym terminie w jakim towar zostaje nadany z naszego sklepu. Są to dni robocze, które liczone są od chwili wpłynicia pełnej kwoty za zamówiony towar na nasze konto bankowe.

Gdy zamówienie składa się z kilku produktów, a termin wysyłki w nich jest różny, to najdłuższy z podanych terminów staje się tym głównym. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00, to jego realizacja liczona jest od następnego dnia roboczego.

Przy zakupie należy również brać pod uwagę że przy płatnością zwykłym przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się  również o czas realizacji tego przelewu.

Oznaczenia terminów wysyłki:

Dostawa 24h –
Taki towar znajduje się u nas w sklepie, i jest w pełni przygotowany do natychmiastowej wysyłki. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla podanej liczby sztuk.

Wysyłka powyżej 24h. –
Taki towar niestety nie znajduje się w naszym sklepie. W tej sytuacji sprowadzamy go od stałego dostawcy. Na stronie zazwyczaj znajduje się wtedy przybliżony termin wysyłki.

Towar niedostępny. –
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Prawdopodobnie nie mamy go na stanie. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem prosimy o kontakt. Sprawdzimy dostępność u naszych dostawców.

Koszty ubezpieczonej wysyłki:

– przy płatności przelewem tradycyjnym lub płatnościami online (przedpłata) 20 zł.
– przy płatności gotówką kurierowi (za pobraniem) 30 zł.


Czas dostawy paczki:

Za czas dostarczenia przesyłki do Państwa domów jest odpowiedzialna firma kurierska.Czas takiej dostawy zależy najczęściej od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Zazwyczaj czas nie przekracza 1-2 dni roboczych od momentu nadania przez nas paczki.

Każdy zamówiony u nas towar można także odebrać osobiście w naszej sziedzibie firmy lub po wcześniejszym uzgodnieniu w Bielsku-Białej, Żywcu, Węgiersiej Górce, Milówce.